Rozwiązanie na nieszczelny dach, taras , balkon i nie tylko

image description

Rozwiązanie na nieszczelny dach, taras , balkon i nie tylko

Nieszczelny dach, taras , balkon?

To już przeszłość. Dzięki zastosowaniu bezspoinowych  rozwiązań praktycznie każda hydroizolacja jest do rozwiązania. Nie wie co wy stosujecie ale ja używam sprawdzonych produktów firmy Krypton Chemical. Wiem , wiem powiecie Hiszpania nie promujesz polskich rozwiązań przecież mamy swoje dobre produkty. Możliwe , ale ja chce swoim klientom proponować produkty z którymi nie ma problemu przy aplikacji, które produkowane są na bierząco nie ma zleżanego materiału. Trochę trzeba poczekać ale pytanie nasuwa się samo. Chcesz czekać czy wykorzystać stare zleżane produkty, których data produkcji jest już dawno nadszarpnięta.

Wiem może powiecie chemia raczej się nie psuje dobrze zamknięta. Bzdura widziałem dużo produktów chemicznych po terminie które nie tylko nie nadawały się do wykorzystania ale również były trudne do utylizacji.

Zjawisko krystalizacji , ulotnienia gazów lub substancji wiążących to efekty które mogą przekreślić działanie każdego ze środków chemicznych.

Dlatego jestem zwolennikiem świeżego towaru a do tego markowego. Specjaliści i labolatoria hiszpańskie dokładnie analizują produkt i środowisko w którym ma być wykorzystany. Podawany jest wielu próbom i testom zanim trafia do klienta docelowego.

Ale po pierwsze primo nie ma systemu idealnego!!!!!!!!.

 

Do każdej hydroizolacji należy podejść systemowo. Nie powiemy że polimocznik czy membrany poliuretanowe załatwią nam nasze problemy a my będziemy sączyć sobie piwko z kufelka.

 

No nie wcale tak nie jest. Bierzesz się  za hydroizolację większą część czasu poświecisz przygotowaniu powierzchni. Gdy już będzie gotowa musisz przeanalizować parametry wilgotnościowe i zastosować odpowiedni primer po polskiemu grunt.

Pózniej następuje dopiero nakładanie powierzchni hydroizolacyjnej do której niewątpliwie należy Impermax i Impermac Cold Polyurea.

To dwie powłoki aczkolwiek różne o różnych właściwościach   i sposobach wykorzystania.

Na końcu po związaniu powłoki hydroizolacyjne przystępujemy do aplikacji powłoki alifatycznej wykończeniowej. Tutaj w zależności o techniki mamy do wybory kilka rozwiązań.

Ale o tym w następnych artykułach.

4eman i wszystko  jasne.

 

 

  • SHARE
  • TWEET
  • PIN

Leave Comment

X