Pompy membranowe transferowe.

image description

Pompy membranowe transferowe.

No cóż tym razem padło na ciekawą modyfikację transferu płynów z beczek do reaktorów. I ile takie terminy jak pompy T1 T2 i Husky są każdemu pewnie znane, o tyle w tym wypadku trafiamy naprawdę na ciekawy produkt. Dzięki zastosowaniu szwedzkich pomp transferowych o wydajności około 70 litrów na min możemy spokojnie poradzić sobie z transferem płynów do takich maszyn jak A25, E 30 i nie tylko.

Pompy te sprawdzają się zarówno z agregatami firmy Graco , PMC jak i GAMA i polskimi maszynami Izoler. Prosta budowa pomp sprawia, że trafia w nasze ręce produkt praktycznie bez awaryjny, a jego serwis opiera się o wymianę ogólnie dostępnego zestawu naprawczego.Dzięki dedykowanym ssakom beczkowym pompy możemy zamontować w dowolnym miejscu dzięki ich znakomitym właściwością ssącym. Jak pierwsi na rynku wprowadziliśmy w pełni konfigurowalne zestawy z wężami  “uszytymi na miarę ” i potrzeby zabudowy jak również rozmieszczenia pomp.

Dzięki niskim ssakom wystającym około 15 cm nad beczki ich wyciąganie na busie nie sprawia najmniejszego problemu. Wszystkie te zalety sprawiają, że jest to poważna alternatywa a typowych pomp tłokowych wykorzystywanych przez większość firm na rynku.

Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny i skonfigurowania zestawu uszytego na miarę waszych busów.

  • SHARE
  • TWEET
  • PIN

Leave Comment

X