Bezpieczna zabawa dzieci z Forres’em

image description

Bezpieczna zabawa dzieci z Forres’em

Bezpieczny plac zabaw ?

Tak teraz to możliwe dzięki zastosowaniu elastycznych powłok place zabaw mogą stać się nie tylko przyjemnym, kolorowym miejscem odpoczynku ale również bezpieczną oazą dla naszych pociech. Ile razy twoje dziecko wracało z poranionymi nogami czy rączkami z placu zabaw? Ile nabitych guzów towarzyszyło tym wyprawą.

Teraz producenci znaleźli sposób aby ryzyko uszkodzenia ciała ograniczyć do miniumum.

Dzięki firmie Forres, która jest dystrybutorem markowych produktów hiszpańskiej firmy Krypton Chemical możemy otrzymać produkty, które niewątpliwie pomagają poprawić bezpieczeństwo na naszych placach zabaw, parkach wodnych i wszystkich tych miejscach gdzie jest to wymagane.

 

 

System podłogowy Rayston PU40 należy niewątpliwie do dobrych jakościowo i przystępnych cenowo systemów EPDM wykorzystywanych na tego typu inwestycjach. To system dwuskładnikowy aplikowany przez wyszkolone firmy i posiadający swoich zwolenników zarówno wśród rodziców jak i włodarzy miejsc zabaw dla dzieci.

Kiedyś sam coś takiego testowałem i naprawdę sprawdza się nie tylko na papierze ale w rzeczywistości. Oczywiście każdy powie są tańsze systemy chińskie. Ale odrazu nasuwa się pytanie. Skąd się biora oszczędności firm produkujących tego typu systemy ? czy aby to nie na półproduktach nieznanego pochodzenia i jakości?

Rayston PU40 nie tylko został przetestowany ale również posiada wszelkiego rodzaju certyfikaty potrzebne do wykorzystaniu go w obiektach użyteczności publicznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.forres.pl.

 

 

 

 

  • SHARE
  • TWEET
  • PIN

Leave Comment

X